zbirna-ukrayini-nichiyeyu-zavershila-vidbir-na-chs-2020-z-futzalu

Збірна України нічиєю завершила відбір на ЧС-2020 з футзалу

• 13490 переглядiв

КИЇВ. 6 лютого. УНН. Збірна України з футзалу провела заключний поєдинок еліт-раунду відбору чемпіонату світу 2020 року. Про це інформує УАФ, передає УНН.

Поразки від Сербії (2:5) та Іспанії (1:3) достроково залишили “жовто-блакитних” без шансів на вихід із групи перед третім матчем. Тож із французами українцям довелося боротися лише за третє місце в міні-турнірі.

У поєдинку з французами рахунок відкрив наш земляк Журба (7 хв), але через три хвилини його зрівняв Мухудін, а вже на 13-й хвилині вперед “триколірниХ” з пенальті вивів Рамірес. Нічию українцям подарував Педяш.

Команди набрали перші очки в групі. За додатковими показниками третє місце у групі посіли французи.

Примітно, що переможці кожної із чотирьох груп еліт-раунду потрапили на чемпіонат світу напряму. З групи в якій виступала українська команда, напряму на ЧС вийшла Іспанія.