zbirna-portugaliyi-zdobula-bronzu-kubka-konfederatsiy

Збірна Португалії здобула "бронзу" Кубка Конфедерацій

• 15599 переглядiв

КИЇВ. 2 липня. УНН. Португалія в додатковий час здолала Мексику в боротьбі за третє місце Кубку Конфедерацій, передає УНН з посиланням на ФІФА.

Збірні Мексики і Португалії підійшли до другої очної зустрічі максимально серйозно, і матч за третє місце “турніру чемпіонів” вийшов вкрай напруженим. У першому таймі м’яч майже не затримувався в центрі поля, команди відповідали атакою на атаку і в такій грі блискуче проявили себе обидва воротарі — мексиканець Гільєрмо Очоа і португалець Руй Патрісіу.

На 13-й хвилині в черговий раз на турнірі головний арбітр скористався допомогою відеоассістента: за допомогою повтору було встановлено, що капітан мексиканців Рафаель Маркес порушив правила у власному штрафному майданчику, однак потерпілий Андре Сілва не зміг виграти дуель у Очоа, голкіпер північноамериканців блискучим чином витягнув м’яч з самого кута.

Другий тайм почався для чемпіонів Європи обескураживающе: Чічаріто розгойдав на фланзі захисника і прострілив у воротарський, де м’яч від ноги проводить перший матч на турнірі Луїша Нету зрикошетив у ворота Руя Патрісіу. Після цього гра трохи заспокоїлася, але вже в доданий час чемпіонам Європи вдалося перевести її в овертайм: інший центральний захисник Пепе першим дотягнувся до м’яча вже в чужій штрафній, зрівнявши рахунок — 1:1.

У додатковий час суперники спочатку не створювали великої кількості моментів, поки на 103-й хвилині захисник мексиканців Мігель Лаюн не порушив правила у штрафному. Знову пенальті, і на цей раз Португалії вдалося його реалізувати — Адрієн Сілва розвів м’яч і Очоа по різних кутах.

Нагадаємо, сьогодні відбудеться фінал Кубка Конфедерацій.