yu-dzhima-posila-shoste-mistse-u-mas-starti-chempionatu-svitu-z-biatlonu

Ю.Джима посіла шосте місце у мас-старті чемпіонату світу з біатлону

• 14437 переглядiв

КИЇВ. 19 лютого. УНН. У Хохфільцені (Австрія) відбулася остання гонка серед жінок на чемпіонаті світу з біатлону, що носила назву мас-старт, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФБУ.

Кольори України захищали двоє спортсменок – Юлія Джима та Анастасія Меркушина. Ю.Джимі (0+1+0+0) не вистало всього лише 4-х секунд до бронзової нагороди, яку виграла Кайса Макаряйнен з Фінляндії. А.Меркушина (1+0+0+0) +1:28,7 хвилини відставання посіла високе 14 місце.

Переможницею змагань була німкеня Лаура Дальмайєр (0), срібною призеркою стала американка Сьюзан Данклі (0) +4,6 с.

Варто відзначити, що Ю.Джима продовжує займати 11-й рядок в загальному заліку Кубка світу, але від десятого місця її відділяє всього 3 очки. А.Меркушина в своєму першому повноцінному сезоні в Кубку світу вже претендує на топ-30, піднявшись після цієї гонки на 39-е місце.

Нагадаємо, що сьогодні чемпіонат світу завершиться чоловічим мас-стартом.