yastremska-zdobula-peremogu-u-trisetovomu-poyedinku-na-starti-zmagan-u-rimi

Ястремська здобула перемогу у трисетовому поєдинку на старті змагань у Римі

• 10792 переглядiв

КИЇВ. 15 вересня. УНН. Друга ракетка України Даяна Ястремська виграла свій стартовий матч на турнірі WTA в Італії у баталії із господаркою змагань Камілою Джорджі (69-й у світі), передає кореспондент УНН.

У першому сеті у вирішальний момент українка здійснила брейк та виграла партію, у наступному на тай-брейку сильнішою була італійка. У третьому сеті з брейком повела Ястремська (3:1), але суперниця вирівняла рахунок (4:4), проте ненадовго. Як наслідок 7:5, 6:7 (5), 6:4.

На початку серпня тенісистки зіграли один з одним на турнірі в Палермо, де перемогу святкувала італійка.

Зазначимо, у другому раунді Ястремська зустрінеться з американкою Амандою Анісімовою, яка займає 27 місце у світі, а наша Еліна Світоліна стартуватиме матчем з росіянкою Павлюченковою.