vorskla-perervala-bezprograshnu-seriyu-chornomortsya-v-upl

"Ворскла" перервала безпрограшну серію "Чорноморця" в УПЛ

• 7561 переглядiв

КИЇВ. 1 вересня. УНН. Протистояння полтавської “Ворскли” та одеського “Чорноморця” відкрило програму сьомого туру Української Прем’єр-ліги, передає кореспондент УНН.

Вже у першу 15-хвилинку голкіперу одеситів Літовченку довелося двічі вступити у гру та відзначитися сейвами. В середині тайму полтавчани заробили право на пробиття 11-метрового — спроба Кулача закінчилася потраплянням м’яча у стійку.

На початку другої частини протистояння Кулач домігся свого, спрацювавши на добиванні після пострілу Коломоєця. “Чорноморець” відповів класним штрафним у виконанні Артема Чорнія — 1:1.

Простріл Хабелока на 87 хвилині обернувся для гостей пропущеним м’ячем. Автогол у пасиві Рижука — 2:1.

Таким чином, у “моряків” обірвалася 4-матчева смуга без поразок. У обох колективів по 9 очок — 4, 5 рядки у таблиці.

Додамо, що у наступному турі обом колективам необхідно змагатися із представниками Львову: “Чорноморцю” з ФК “Львів”, а “Ворсклі” з “Карпатами”.