voleybolniy-klub-khimik-vpershe-v-istoriyi-gratime-u-grupovomu-raundi-ligi-chempioniv

Волейбольний клуб “Хімік” вперше в історії гратиме у груповому раунді Ліги чемпіонів

• 12239 переглядiв

КИЇВ. 30 жовтня. УНН. У Южному Одеської області завершився другий матч третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів СEV (Конфедерація європейського волейболу), де жіночий волейбольний клуб “Хімік” грав проти чеського “Оломоуц”. Про це повідомляє УНН із посиланням на Радіо Свобода.

З перших хвилин українки захопили ініціативу і тримали лідерство два сети, але п’ятиразовому чемпіону Чехії вдалося зламати хід гри. Тож матч завершився з рахунком 2:3 (25:18, 23:25, 19:25, 24:26, 13:15) на користь “Оломоуц”.

Через те, що перший матч за участю “Хіміка” та “Оломоуца” завершився перемогою українок, а другий — чеського клубу, то команди розіграли “золотий сет”. Перемогу святкував “Хімік” — 15:13.

Тепер “Хімік” вперше в історії гратиме у груповому раунді Ліги чемпіонів. Суперниками українок стали італійська “Новара”, польський ЛКС (Лодзь) та німецький “Штутгарт”.

Перший матч український клуб зіграє на виїзді 19-21 листопада проти чинного переможця турніру “Новара”.