vidbir-na-chs-2019-z-basketbolu-ukrayina-zaznala-porazki-vid-chornogoriyi

Відбір на ЧС-2019 з баскетболу: Україна зазнала поразки від Чорногорії

• 9516 переглядiв

КИЇВ. 18 вересня. УНН. У восьмому турі відбіркового циклу чемпіонату світу з баскетболу збірна України поступилася Чорногорії на паркеті суперника, передає кореспондент УНН.

Вже за три ігрові хвилини українці перебрали 5-ть командних фолів, що призвело до великої кількості штрафних від господарів паркету, а також на лаву запасних швидко відправилися два розігруючи захисники Лукашов і Джетер.

Два поспіль проходи під кільце від Святослава Михайлюка дозволили вперше у грі вийти вперед “жовто-блакитним” 7:6. Дев’ять набраних очок Ніколи Івановича призвели до виграної стартової чверті чорногорців — 16:13.

Наступна 10-хвилинка стартувала із влучання із кута від Липового. Дальнє потрапляння від Сергія Гладиря призвело до тайм-ауту команди Звєздана Мітровіча (20:24 на користь “жовто-блакитних”). Після хвилинної перерви у господарів запрацювала дальня артилерія — 26:26.

Завдяки двом слем-данкам Олексія Леня чорногорці ще раз взяли тайм-аут — 29:35. Головна зірка першої половини Іванович відзначився баззер-бітером з центру поля — 45:40 на користь Чорногорії (19 очок в Івановича).

В третій чверті команду Мурзіна влаштувала феєрію слем-данків та аллей-упів, однак скоротити відставання наші не зуміли — 62:58. Провальний старт вирішальної десятихвилинки (відрив виріс до 15 — 75:60), зумовив перемогу чорногорців попри дальні потрапляння від Гладира і Михайлюка наприкінці гри — 90:84.

Кращими у стані команди Мурзіна за рейтингом ефективності були: Лень — 18 (13 очок, 7 підбирань), Гладир — 15 (12 очок, 6 підбирань), Конєв — 11 (9 очок, 3 підбирання), Лукашов — 10 (2 очки, 5 передач, 4 підбирання), Михайлюк — 9 (15 очок, 5 підбирань), Кравцов — 9 (7 очок), Липовий — 7 (7 очок), Джетер — 4 (7 очок).

За Чорногорію 30 балів набрав Нікола Іванович, 26 — Дублієвіч.

Додамо, Чорногорія наздогнала у таблиці Україну — у обох команд по 4 виграші в 8 матчах. Команди посідають 4,5 місця, поступаючись Латвії одним виграшем.