ukrayintsi-viboroli-chotiri-zoloti-medali-na-bokserskomu-turniri-v-chornogoriyi

Українці вибороли чотири золоті медалі на боксерському турнірі в Чорногорії

• 12812 переглядiв

КИЇВ. 22 лютого. УНН. У місті Будва (Чорногорія) пройшли завершальні фінальні поєдинки на Міжнародному турнірі “Адріатична перлина”, участь в якому взяли близько 140 спортсменів з 13 країн, передає УНН з посиланням на пресслужбу Федерації боксу України.

Однією з учасниць престижних змагань була і молодіжна збірна України, для якої цей міжнародний старт є одним з важливих етапів підготовки до молодіжного чемпіонату світу-2021, який у квітні має відбутися у Польщі.

Крайнього дня змагань відбулися у 14 вагових категоріях, а на ринг вийшли загалом шість українських спортсменів. Троє наших співвітчизників досягли успіху у вирішальних боях. Всі вони здолали у битві за золоті нагороди представників Росії. Геннадій Масленніков у категорії до 60 кг виявився сильнішим за Тенгіза Котояна. Ратмір Турчанінов, який представляє Україну у категорії 64 кг, виграв у Донієра Назарова. Ще один українець Матвій Ражба у вазі до 81 кг не залишив шансів ще одному представнику РФ Василю Кавєріну.

Не вдалося перемогти в останній день іншим трьом українцям — Дмитро Пащенко (46-49 кг), Василь Ткачук (+91 кг) та єдина дівчина серед претендентів на “золото” з України — Марина Стойко (69 кг) — зупинилися за крок до вершини.

Днем раніше чемпіоном турніру у ваговій категорії 69 кг став лідер молодіжної збірної України Юрій Захареєв.

Загалом українська чоловіча збірна серед молоді, очолювана старшим тренером Олегом Кудіновим, завоювала на турнірі чотири золоті нагороди.