ukrayinski-dzyudoyisti-stali-chempionami-yevropi-sered-20-richnikh

Українські дзюдоїсти стали чемпіонами Європи серед 20-річних

• 8952 переглядiв

КИЇВ. 19 вересня. УНН. Столиця Болгарії приймала чемпіонат Європи з дзюдо U-20. За підсумками турніру два українські дзюдоїсти здобули континентальне “золото”, інформує УНН з посиланням на ММСУ.

Титул чемпіона Європи серед спортсменів до 55 кг завоював Дільшот Халматов. У фінальній сутичці з представником Азербайджану Ровшаном Алієвим, українець зумів вдало скористатися помилкою суперника та, провівши контр прийом, здобув перемогу.

На найвищу сходинку континентальної першості у власний день народження вдалося зійти Геворгу Манукяну, який представляв Україну у ваговій категорії до 73 кг. У золотому фіналі з представником Португалії Жоао Фернандо сильнішим виявився наш співвітчизник.

Як повідомляв УНН, доробок української команди на Континентальному Кубку з дзюдо рівнявся шістьом медалям.