ukrayinska-zbirna-viborola-minimalnu-peremogu-u-matchi-z-estoniyeyu

Українська збірна виборола мінімальну перемогу у матчі з Естонією

• 8482 переглядiв

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Українська збірна з футболу, в товариському матчі з рахунком 1:0, здолала команду Естонії. Поєдинок відбувався в Запоріжжі, передає УНН із посиланням на сторінку збірної у Facebook.

Вся 90 хвилинна гра “синьо-жовтих” домінувала на полі стадіону “Славутич-Арена”, але збірна не могла реалізувати перевагу через потужний захист гостей.

Уже на доданих арбітром хвилинах господарі отримали право на небезпечний штрафний. Удар виконував Роман Безус, якому забити єдиний гол допоміг рикошет від одного з гравців у стінці естонців.

Свій наступний поєдинок команда Андрія Шевченка проведе в неділю, 17 листопада. У Сербії українці проведуть останній матч відбору до Євро-2020. Турнірного значення для “синьо-жовтих” цей матч не має: збірна України за два тури до завершення групового турніру гарантувала собі перемогу у квінтеті В.

Нагадаємо, раніше Шевченко розповів про стан гравців збірної перед спарингом з естонцями.