ukrayinka-stala-prizerkoyu-yuniorskogo-chs-z-pauerliftingu

Українка стала призеркою юніорського ЧС з пауерліфтингу

• 7808 переглядiв

КИЇВ. 5 вересня. УНН. Уродженка Полтави Дарина Бражник стала срібною призеркою чемпіонату світу з пауерліфтингу, який стартував у Південно-Африканській Республіці, повідомляє УНН із посиланням на Спортивний комітет України.

Спортсменка здобула медаль у ваговій категорії до 43 кг, здобувши малі золоті нагороди у присіданні та жимі з результатами 127,5 та 72,5 кг відповідно. Її результати є новими рекордами України серед юніорок. Українка поступилась лише у тязі, підкоривши вагу 115 кг і лише 2,5 кг відділили її від чемпіонського титулу у сумі триборства. Але сума триборства Дарини також стала рекордом України та становить 315 кг.

Нагадаємо, що у канадському Калгарі українці вибороли п’ять медалей світової першості з пауерліфтингу.