ukrayina-zavoyuvala-pershu-zolotu-medal-universiadi-2019

Україна завоювала першу золоту медаль Універсіади-2019

• 11436 переглядiв

КИЇВ. 10 липня. УНН. Легкоатлетичний турнір на Всесвітній Універсіаді в Неаполі підійшов до екватора і в рамках даного змагального дня українці виграли дві медалі, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Наша Марина Бех-Романчук підтвердила статус фаворитки змагань. У секторі для стрибків у довжину вона зі значною перевагою була сильнішою за суперниць і перемогла з результатом 6,84 метри.

У срібної призерки португалки Тавареш Да Вейги – 6,61 м, "бронза" в активі румунської атлетки – 6,55.

Натомість Сергій Регеда з результатом 74,27 метрів виграв срібну медаль з метання молота. Переміг турок Озкан Балтачі (75,98 м).

Як повідомляв УНН, цього року Бех-Романчук завоювала медаль етапу "Діамантової ліги".