Візуалізація фахівців та астрономів космічного агентства створила безпрецедентний тримірний політ крізь туманність Оріона, поєднавши інфрачервоне та звичне для ока бачення, на основі матеріалів, зібраних космічними телескопами Спітцера та Хаббла.
3D-відео занурює глядачів у захоплюючу подорож через газоподібні оболонки, що оточують протопланетні диски, через сяючі хмари та новонароджені зірки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: NASA показало хмарний пояс Юпітера
Для створення відповідного зображення, команди з Каліфорнійського технологічного інституту міста Пасадини та Інституту досліджень космосу за допомогою космічного телескопа у місті Балтімор використовували поєднання реальних наукових зображень, інших даних, а також технологій Голлівуду для створення поглибленої деталізації туманності Оріона.
Туманність Оріона є однією з найяскравіших туманностей в небі, яку можна побачити неозброєним оком. Туманність — це міжзоряна хмара іонізованих газів, гелію, водню та пилу.
Туманності Оріона приблизно 2 мільйони років, вона розташована на відстані приблизно у 1350 світлових років від Землі, у сузір’ї Оріона. Астрономи вважають, що туманність Оріона є ідеальною лабораторією для спостереження за молодими зірками або такими, які все ще формуються, що може надати уявлення про те, що відбувалось під час народження Сонця 4,6 мільярда років тому.