u-emeri-barselona-vmiye-robiti-taki-rechi

У.Емері: "Барселона" вміє робити такі речі

• 15956 переглядiв

КИЇВ. 9 березня. УНН. Наставник “Парі Сен-Жермен” Унай Емері підбив підсумки вильоту своїх підопічних з розіграшу Ліги чемпіонів після розгромної поразки у грі-відповіді з каталонською “Барселоною” (1:6), інформує УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Іспанський фахівець розповів щодо упущених можливостей і розділив гру на два тайми в одному з яких У.Емері залишився невдоволеним виступом парижан.

“Ми упустили таку можливість. У першому таймі ми поступилися з власної вини. Ми не зуміли пресингувати і працювати з м’ячем. Ми захищалися дуже глибоко, і у суперників було багато шансів забити. Ми допустили грубі помилки в епізодах, які привели до пропущених голів”, — розпочав коуч.

“У другому таймі ми були більш спокійними, краще діяли позиційно. Ми грали більш ефективно, могли зробити рахунок 3:2. Але в останні хвилини ми все втратили. „Барселона“ вміє робити такі речі. Для них це було пан або пропав”, — підсумував У.Емері.

Примітно, що виграючи з рахунком 3:1 ближче до завершення матчу підопічним Луїса Енріке необхідно було забити три голи аби пройти “ПСЖ”, що їм і вдалося — протягом 7-8 хвилин двічі забив Неймар та ще одного разу Серхі Роберто.

Додамо, що на даному етапі визначилися чотири учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонів — “Баварія”, “Реал”, “Барселона” і дортмундська “Борусія”.