tsurenko-vigrala-pershiy-poyedinok-na-turniri-premyer-u-pekini

Цуренко виграла перший поєдинок на турнірі "Прем'єр" у Пекіні

• 6262 переглядiв

КИЇВ. 1 жовтня. УНН. Українська тенісистка Леся Цуренко успішно стартувала на турнірі WTA “Premier Mandatory” з призовим фондом понад 8,2 млн. дол. — “China Open”, інформує УНН із посиланням на Тенісний портал України.

У матчі першого кола змагань у Пекіні киянка за 2 години 9 хвилин зламала опір екс-дев’ятої ракетки світу Андреа Петкович з Німеччини — 6:2, 7:6 (2).

У другій партії українка двічі невдало подавала на матч (при рахунку 5:4 і 6:5 на свою користь), але суперниці вдалося зрівняти рахунок. Доля матчу вирішилася на тайбрейку, який Цуренко провела бездоганно.

Рахунок особистих зустрічей між Цуренко і Петкович став 2:1 на користь української тенісистки.

Наступною суперницею киянки стане інша тенісистка Німеччини, 10-та ракетка турніру Юлія Гьоргес.

Відзначимо, майбутня сутичка буде шоста між тенісистками. Три перемоги на рахунку українки, 2 матчі, в тому числі і попередній поєдинок, виграла німецька тенісистка.