tri-ukrayinski-legkoatletki-triumfuvali-na-mizhnarodnikh-zmagannyakh

Три українські легкоатлетки тріумфували на міжнародних змаганнях

• 13494 переглядiв

КИЇВ. 4 лютого. УНН. Атлетки з України Ірина Геращенко, Дар’я Михайлова і Анна Плотіцина вийшли переможницями з міжнародних змагань, повідомляє УНН з посиланням на ФЛАУ.

Геращенко виграла міжнародні змагання зі стрибків у висоту “Beskydska latka” у Чехії. Геращенко, як і Юлія Чумаченко, подолала 1,92 метри, проте за спробами саме Ірина була вище. Третьою стала американка.

У Гранульєс (Іспанія) Дар’я Михайлова стала переможницею півмарафону “Granollers Half Marathon” з результатом 72,39 хв.

Натомість Мондвілль традиційно приймав міжнародний легкоатлетичний турнір під егідою “ЕА”. Яна Качур перемогла з бігу на 400 метрів (53,43 с). Плотіцина фінішувала четвертою з бігу на 60 метрів з бар’єрами (8,16 с), а Анна Чубковцова стала п’ятою у фіналі В (8,31 с).

Варто відзначити, що Ірина Новожилова взяла участь у зимовому чемпіонаті Молдови. З результатом 72,61 м вона стала другою з метання молота.