stakhovskiy-ne-zumiv-podolati-chvertfinal-turniru-v-orleani

Стаховський не зумів подолати чвертьфінал турніру в Орлеані

• 7691 переглядiв

КИЇВ 29 вересня. УНН. Киянин Сергій Стаховський зачохлив ракетку на тенісному турнірі категорії “челленджер” у французькому Орлеані, повідомляє кореспондент УНН.

У чвертьфінальній баталії Стаховський боровся проти другого сіяного, 78 ракетки світу словенця Альяжа Бедене.

У першій партії українець ставив суперника у дещо незручне положення завдяки своїм коронний, частим виходам до сітки. Наш тенісист мав ряд брейк-пойнтів і два сет-пойнти на чужій подачі, але доля партії вирішилася на тай-брейку. Пішовши у відрив 4:1, Бедене зумів наздогнати та вирвати перемогу 7:6 (7).

У другому сеті словенець вигравав із запасом — 4:1. Але українець не залишив боротися та здійснив зворотній брейк. При рахунку 4:5 Стаховський поступався, і все одно ризикнув та вийшов до сітки. Проте киянин у падінні не зміг відбити м’яч та зазнав поразки 4:6.

Додамо також, за путівку до фіналу Бедене зустрінеться з 215 номером світового рейтингу Де Схеппером з Франції.