shakhtar-vdruge-pospil-stav-chempionom-ukrayini

"Шахтар" вдруге поспіль став чемпіоном України

• 10945 переглядiв

КИЇВ. 13 травня. УНН. У 31-му турі Української Прем’єр-ліги донецький “Шахтар” обіграв “Верес” і в одинадцятий раз став чемпіоном України, повідомляє УНН з посиланням на сайт “гірників”.

Настрій лідера чемпіонату став зрозумілий зі старту поєдинку, і вже на 5-й хвилині вони були попереду. Ісмаїлі зліва увірвався в штрафну і був збитий Приймаком. Марлос з 11-метрової точки спокійно розвів м’яч і голкіпера по різних кутах — 1:0.

Домігшись переваги, донеччани не послабили хватку, і вже Фред спочатку сам загрожував воротам гостей (дальній удар і рикошет — м’яч пройшов поруч зі стійкою), а потім вивів Феррейру один на один з Бандурою, але дуель залишилася за голкіпером. Рівняни відповіли на це своїм шансом: Степанюк пробив з-за меж штрафного, м’яч зачепив ногу Тараса Степаненко і влучив у штангу. Ближче до середини тайму “Верес” навіть вдалося вирівняти гру, проте в атаці і раніше гостріше виглядали господарі.

У другій половині тиск господарів лише посилився. Тайсон передачею виводив Ісмаїлі один на один, але бразильського захисника на мить випередив Бандура. Виручив голкіпер рівнян і після дальнього удару Тайсона, а потім і зовсім зробив суперсейв, потягнувши з далекої дев’ятки обвідний удар Марлоса. Ближче до середини тайму перевага “Шахтаря” стало абсолютною. За хвилину до фінального свистка нігерійський форвард Кайоде після пасу Коваленко вийшов один на один, але знову Бандура перевів м’яч на кутовий. Таким чином, гол Марлоса став єдиним у грі.

Отже, 1:0 — “Шахтар” достроково став чемпіоном України, адже випереджає за турдозавершення змагань “Динамо” на 5 очок (75 і 70 відповідно).

Примітно, що дане “золото” вже одинадцяте в історії клубу. Також донеччани повторили успіх минулого сезону і другий рік поспіль донеччани зробили “золотий дубль”.

Додамо також, у заключному турі чемпіонату 19 травня “гірники” в Києві зіграють з “Динамо”.