pyatnadtsyatirichna-ukrayinka-viborola-titul-na-pershomu-profesiynomu-tenisnomu-turniri

П'ятнадцятирічна українка виборола титул на першому професійному тенісному турнірі

• 12906 переглядiв

КИЇВ. 11 червня. УНН. Представниця України Дарина Лопатецька стала чемпіонкою першого в своїй кар’єрі дорослого турніру ITF, повідомляє УНН з посиланням на сайт Великого тенісу України.

У вирішальному матчі змагань з призовим фондом 15 тис. дол. в Туреччині 15-річна українка виявилася сильнішою 25-річної представниці Болгарії Юлії Стаматової, посіяної під третім номером — 6:2, 7:6 (5)

У другому сеті Лопатецкая повела 4:2, після чого програла три гейми поспіль, однак не дозволила суперниці подати на сет. Потім тенісистки по черзі захистили свою подачу, а на тай-брейку Лопатецька програла три стартових очка, але потім змогла повернутися в гру і завершити зустріч у двох сетах.

Відзначимо, що Лопатецька вперше виступила на професійному турнірі, а також вона стала першою тенісисткою 2003 року народження, яка виграла турнір ITF Pro Circuit. Завдяки перемозі в Антальї уродженка Харкова отримає 12 рейтингових очок і дебютує в рейтингу WTA.