portugaliya-z-nichiyi-startuvala-na-kubku-konfederatsiy-2017

Португалія з нічиї стартувала на Кубку Конфедерацій-2017

• 18912 переглядiв

КИЇВ. 19 червня. УНН. Збірні Португалії та Мексики видали драматичний матч Кубку Конфедерацій в Казані за присутності 34 372 глядачів. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Португальці дебютували на “турнірі чемпіонів”. Вони вийшли вперед завдяки голу Рікарду Куарежми з передачі Кріштіану Роналду на 34-й хвилині. Проте вже через вісім хвилин кращий бомбардир в історії збірної Мексики Хав’єр Ернандес зрівняв рахунок.

Команди також обмінялися голами в самій кінцівці: на м’яч Седріка Суареша мексиканці відповіли голом Ектора Морено вже в компенсований час — 2:2.

Примітно, що матч також запам’ятався першим в історії Кубка Конфедерацій використанням системи Відеодопомоги арбітрам (VAR). Після перегляду відеоповтору був скасований гол захисника португальців Пепе.

Зазначимо, що завдяки цій нічиїй збірна Росії, яка виграла в суботу у Новій Зеландії (2:0), зберегла лідерство в групі А.

Додамо також, Хав’єр Ернандес — єдиний гравець на Кубку Конфедерацій-2017, який забив на “турнірі чемпіонів” раніше. Тепер на його рахунку 4 голи в цьому турнірі.