peremoga-v-overtaymi-vidbuvsya-pershiy-poyedinok-finalnoyi-seriyi-v-ukhl

Перемога в овертаймі: відбувся перший поєдинок фінальної серії в УХЛ

• 10701 переглядiв

КИЇВ. 8 жовтня. УНН. Перший фінальний матч Української хокейної ліги між "Кременчуком" та "Донбасом" завершився перемогою донецької команди в овертаймі, передає УНН з посиланням на сайт УХЛ.

Господарі льоду зробили велику заявку на перемогу. За підсумками стартового періоду “Кременчук” передував з результатом 3:0. Шайби закинули Дубінін, Пукс і Тютченко.

Однак рятуватися від поразки наприкінці основного часу прийшлося саме “Кременчуку”. За 6 секунд до кінця матчу господарі зусиллями Созонова зрівняли рахунок і перевели зустріч в додатковий час. До цього за донеччан забивали Туркін, Журавльов, Костіков та Лялька.

Вирішальна шайба в овертаймі влетіла у ворота “Кременчука”. Забивав Захаров (5:4).

Додамо, що другий поєдинок у фінальній серії пройде 9-го жовтня також на льоду “Кременчука”.