peremoga-nad-olimpikom-vivela-zoryu-na-druge-mistse-upl

Перемога над "Олімпіком" вивела "Зорю" на друге місце УПЛ

• 9716 переглядiв

КИЇВ. 1 березня. УНН. У передостанньому матчі 20 туру чемпіонату України з футболу луганська “Зоря” у Запоріжжі приймала донецький “Олімпік”, передає УНН.

У першому таймі воротар Махарадзе одного разу врятував свою команду після удару зі штрафного суперника, а в іншому епізоді простріл на вільного Юрченка завершився промахом українця, який примудрився не поцілити у площину воріт з кількох метрів. “Олімпік” відповів своїм розіграшем кутового, але удар головою польового гравця прийшовся по центру — Кринський оформив сейв.

В період з 70 по 80 хвилини “Олімпік” не реалізував вихід віч-на-віч з воротарем “Зорі”, а “Зоря” забила переможний м’яч, автором якого став Кабаєв — 1:0.

Додамо, перемога допомогла “Зорі” вийти на 2 місце таблиці, обігнавши “Динамо” — 40 очок.