peremoga-karpat-perervala-bezprograshnu-seriyu-oleksandriyi

Перемога "Карпат" перервала безпрограшну серію "Олександрії"

• 14364 переглядiв

КИЇВ. 6 березня. УНН. Поєдинок 20-го туру УПЛ між “Карпатами” і “Олександрії” на “Арені Львів” за присутності 4 143 глядачів завершився виграшем господарів — 1:0, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу “зелено-білих”.

Гра повністю зосередилась на половині поля гостей, а воротар “левів” Євген Боровик чи не вперше доторкнувся до м’яча аж в середині тайму. Активні дії “зелено-білих” в атаці таки призвели до логічного та довгоочікуваного взяття воріт. Уперше у своїй кар’єрі Ігор Худоб’як забив гол зі штрафного удару.

Початок другої 45-хвилинки знову був за львів’янами. Відмінну нагоду подвоїти рахунок мав Микола Матвієнко. Захисник гарно пройшов захист “Олександрії”, сильно пробивши по воротах Новака. На жаль, святкувати гол було зарано — гостей врятував голкіпер, миттєво зупинивши перед собою круглого.

Натомість, “Олександрія” запам’яталась лише моментом із вилученням Сергія Басова. Захисник грубо зіграв на підступі до штрафного майданчика “Карпат” та отримав друге попередження від Арановського. Отож, кінцівку гри "жовто-чорні“догравали вже у десятьох.

Варто зазначити, що у старт-листі “Карпат” опинились дебютанти Голодюк та Гладкий.

Примітно, що в “Олександрії” перервалася безпрограшна серія в чемпіонаті, яка тривала 5-ть зустрічей.

Додамо, що перемога “Карпат” дозволила наздогнати клубові передостанню команду турнірної таблиці “Дніпро” — по 8 очок. “Олександрія” з 32 очками залишилась на 4-й сходинці.