oleksandriya-vtratila-peremogu-u-sparingu-iz-prizerom-chempionatu-belgiyi

"Олександрія" втратила перемогу у спарингу із призером чемпіонату Бельгії

• 7890 переглядiв

КИЇВ. 8 липня. УНН. На футбольному полі спортивного клубу "Ірене" з міста Тегелен пройшов контрольний поєдинок ФК "Олександрія" – "Стандард", передає кореспондент УНН.

Відкрити рахунок у протистоянні вдалося бельгійському представнику. Навіс зі штрафного супроводжувався голом головою Мехді Карсела-Гонсалеса. Через дві хвилини (14) Олексій Довгий виявився найбільш вправним при грі у штрафній після подачі з кутового. Ближче до кінця тайму Максим Третьяков скористався помилкою воротаря "Стандарду" і зробив рахунок 2:1.

Проте втримати переможний результат бронзовому призеру українського чемпіонату не вдалося. Лестьєнн зрівняв цифри в середині другої 45-хвилинки – 2:2.

Додамо, сьогодні український колектив переїздить до Дюссельдорфа звідки повернеться в Україну.

Нагадаємо, раніше "Олександрія" в спарингу завдала поразки німецькому клубу.