oleksandriya-peremogla-vorsklu-u-matchi-z-shistma-golami

"Олександрія" перемогла "Ворсклу" у матчі з шістьма голами

• 9260 переглядiв

КИЇВ. 23 травня. УНН. КСК "Ніка" прийняв підготовчий матч до відновлення чемпіонату УПЛ за участі господарів "Олександрії" та полтавської "Ворскли", передає УНН з посиланням на пресслужбу "Олександрії".

Першими рахунок відкрили полтавчани. На 17 хвилині забив Павло Ребенок з “Ворскли”. Потім, після двох поспіль стандартів — на 23-й і 30-й хвилинах, відзначився Гліб Бухал, який першим опинявся на добиванні. Взагалі, перший тайм запам’ятався постійними нестандартними діями гравців атакувальної ланки господарів.

Другий тайм олександрійці провели більш стримано, майже без гольових моментів. На 81 хвилині, після розіграшу стандарту полтавчанин Євген Опанасенко, який щойно вийшов на заміну, забив злету гол у ворота господарів поля. Олександрійці у відповідь забили ще два м’ячі. У обох випадках — на 83-й та 88-й хвилинах, відзначився Денис Устименко. Остаточний рахунок зустрічі — 4:2.

Нагадаємо, що чемпіонат України має відновитися 30 травня.