“Для того, щоб почати розмову про постачання води, вони (влада Росії — ред.), по-перше, повинні визнати, що вони країна-окупант і офіційно звернутися як країна-окупант, згідно з гуманітарним правом. Вони повинні звернутися до влади України з офіційним проханням, а не з погрозами, з істериками, розумієте. І тоді будемо дивитися, тоді відповідні міністерства і відомства будуть дивитися, яка повинна бути наша реакція. Наскільки мені відомо, на сьогодні країна-окупант ніколи не зверталася до України з проханням почати діалог про цю проблему. Замість цього ми бачимо багато метушні й істерик за лаштунками цієї проблеми”, — зазначив посол.
Раніше у МЗС України заявили, що під приводом “гуманітарної потреби” російській окупаційній владі в Криму не вистачає води на прискорений розвиток військових об’єктів та ВПК, Україна водопостачання відновить лише після деокупації півострова.
Нагадаємо, раніше у Представництві Президента в Автономній Республіці Крим заявили, що Україна не повинна вирішувати проблеми з водопостачанням у тимчасово окупований Крим.