neymar-dopomig-braziliyi-oderzhati-rozgromnu-peremogu-nad-salvadorom

Неймар допоміг Бразилії одержати розгромну перемогу над Сальвадором

• 12905 переглядiв

КИЇВ. 13 вересня. УНН. На арені “ФедЕкс Філд” в Лендовері відбувся контрольний поєдинок за участі зіркової збірної Бразилії та Сальвадору, передає кореспондент УНН.

Вже у дебюті протистояння форварда “Евертона” Річарлісона збили у підкаті у штрафній Сальвадору. З 11-метрової точки впевнено пробив Неймар. Другий гол вже забив сам Річарлісон. Представник англійського клубу в один дотик пробив у дальній верхній кут. До перерви Коутінью розписався у воротах, який вразив нижній кут сальвадорців.

Початок другої частини “селесао” також можуть занести до свого активу. Коутінью накрутив ряд опонентів у штрафній візаві, м’яч відлетів до Річарлісона, який оформив дубль. Вже на 90 хвилині відзначився Маркіньос, якому асистував його партнер по “ПСЖ” Неймар — 5:0.

Примітно, що Неймар мав ще кілька шансів забити, але одного разу на шляху став захисник, іншого — поперечина.

Нагадаємо, що Бразилія на Мундіалі-2018 завершила виступи в рамках 1/4 фіналу.