na-matchakh-kubku-konfederatsiy-vpershe-vikoristali-videopovtori

На матчах Кубку Конфедерацій вперше використали відеоповтори

• 25418 переглядiв

КИЇВ. 19 червня. УНН. Матч другого змагального дня Португалія – Мексика запам'ятається першим в історії Кубка Конфедерацій використанням системи Відеодопомоги арбітрам (VAR). Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт ФІФА.

Після перегляду відеоповтору був скасований гол захисника португальців Пепе. Таке рішення завадило португальцям здобути перемогу над мексиканцями (2:2).

Відзначимо, що система Відеодопомога арбітрам (VAR) також використовувалася для розгляду наступних ситуацій під час іншого матчу Кубка Конфедерацій між збірними Камеруну і Чилі (0:2):

Перший тайм - гол не зарахований через положення поза грою, в якому опинився футболіст збірної Чилі Едуардо Варгас.

Другий тайм - гол зарахований, оскільки футболіст збірної Чилі Алексіс Санчес не був у положенні "поза грою".

Як повідомляв УНН, Португалія з нічиї стартувала на Кубку Конфедерацій-2017.