milan-v-dodatkoviy-chas-virvav-peremogu-u-romi

"Мілан" в додатковий час вирвав перемогу у "Роми"

• 11680 переглядiв

КИЇВ. 1 вересня. УНН. У Мілані на арені “Сан-Сіро” відбувся центральний поєдинок третього туру італійської Серії А за участі “Мілану” та римської “Роми”, повідомляє кореспондент УНН.

“Россонері” були ближчими до взяття воріт у першій половині, але спочатку влучності не вистачало, а згодом у всій красі себе проявив кіпер Ольсен. На 40 хвилині захисні редути римлян не витримали натиску та пропустили гол від івуарійця Кессі, який замкнув передачу на дальній стійці.

Ситуація на табло вирівнялася наприкінці першої години гри, коли Калабріа невдало виніс м’яч зі своєї штрафної прямо на ногу Федеріко Фасіо — 1:1. Перемогу “Мілану” на 5-й компенсованій хвилині приніс Патрік Кутроне (2:1).

Зауважимо, що для команди Гаттузо перемога стала першою у сезоні. У “Роми” в активі чотири очки.