maybutniy-supernik-dinamo-v-lye-zavoyuvav-rozgromnu-peremogu

Майбутній суперник "Динамо" в ЛЄ завоював розгромну перемогу

• 11543 переглядiв

КИЇВ. 2 листопада. УНН. Наступний суперник "Динамо" в Лізі Європи данський "Копенгаген" провів матч Кубка країни проти "Норшелланда" і здобув перемогу з розгромним рахунком. Про це це свідчить сайт київської команди, передає УНН.

Наставник "Копенгагена" Столе Сольбаккен не став експериментувати в тактичному плані, застосувавши свою улюблену схему "4-4-2", а ось елементи ротації були присутні. Пару форвардів склали Ніклас Бендтнер і Пьєрос Сотіріу, а Сантосу і Ндоє дали відпочинок. Уругваєць Майкл Сантос з'явився на полі лише на 72-й хвилині.

"Копенгаген" швидко пропустив (уже на 2-й хвилині), але ще до перерви відігрався (свій перший гол після переходу в команду забив Ніклас Бендтнер), а в середині другого тайму господарі нокаутували опонента.

Підсумковий рахунок 4:1. Примітно, що два голи оформив 17-річний вінгер Мохаммед Дарамі, який у грі першого кола групової стадії у Києві не грав.

Зазначимо, "Копенгаген" набрав 31 пункт після 14 турів і відстає від лідера "Мідтьюлланна" на 4 очки.

Додамо, матч Ліги Європи "Копенгаген" – "Динамо" пройде 7 листопада.