mariupol-ta-karpati-rozdilili-ochki-u-debyutniy-gri-11-go-turu-upl

"Маріуполь" та Карпати" розділили очки у дебютній грі 11-го туру УПЛ

• 8725 переглядiв

КИЇВ. 7 жовтня. УНН. Першими в рамках 11-го туру Української Прем’єр-ліги вийшли на поле футболісти “Маріуполя” та “Карпат”, повідомляє кореспондент УНН.

Красень гол на 13 хвилині поклав зі штрафного представник львівського колективу Гуцуляк. Півзахисник гостьової команди обвів стінку приазовців та надіслав м’яча у стійку, від якої він потрапив у сітку. В середині тайму гравець “левів” Клоц перевірив кіпера Гальчука на реакцію, якому вдалося здійснити сейв.

“Маріуполь” у першому таймі пристрілювався по воротах гостей (в одному з епізодів м’яч потрапив в поперечину), а вже по перерві досяг цілі. Оборонці львів’ян проґавили у власній штрафній Борячука і форвард поклав м’яч під дальню штангу. До кінця баталії рахунок на табло не змінився — 1:1.

Зазначимо, що у чемпіонаті “Маріуполь” набрав 14 пунктів та займає 5-й щабель. “Карпати” з 10-ма очками на 10-му рядку.