manchester-yunayted-viletiv-v-1-16-finalu-kubku-futbolnoyi-ligi-angliyi

"Манчестер Юнайтед" вилетів в 1/16 фіналу Кубку футбольної ліги Англії

• 11072 переглядiв

КИЇВ. 26 вересня. УНН. Один із титулованих клубів Англії “Манчестер Юнайтед” вилетів з розіграшу Кубку футбольної ліги в 1/16 фіналу від рук команди з Чемпіоншипу — “Дербі Каунті”, передає кореспондент УНН.

Швидкий гол допоміг “червоним дияволам” довгий час передувати у рахунку. Комбінацію Лукаку та Лінгарда завершив Мата. Проте шикарне виконання дуже дальнього штрафного від Харрі Вілсона допомогло гостям вирівняти становище (1:1) по перерві.

Команди активізувалися в заключну п’ятихвилинку основного часу. На 85 хвилині Мерріот вивів “Дербі” вперед завдяки добиванню Мерріотта. Тільки на 5 компенсованій хвилині Феллайні заштовхав головою м’яч у сітку (2:2 після основного часу) та перевів протистояння в серію пенальті в якій після восьми спроб вдалішими стали гравці “Дербі” (8:7).

Примітно, що з середини другої половини через вилучення воротаря Ромеро команда Жозе Моурінью виступала у меншості.

Минулого сезону “МЮ” вилетів з даного турніру на стадії 1/4 фіналу від ФК “Брістоль”.