manchester-siti-zavdav-porazki-liverpulyu-u-poyedinku-lideriv-apl

"Манчестер Сіті" завдав поразки "Ліверпулю" у поєдинку лідерів АПЛ

• 10662 переглядiв

КИЇВ. 4 січня. УНН. Центральне протистояння 21-го туру Англійської Прем’єр-ліги “Манчестер Сіті” — “Ліверпуль” відбулося на стадіоні “Етіхад”, передає кореспондент УНН.

На 18 хвилині гості втратили стовідсотковий момент. Салах передачею вивів Мане на побачення з воротарем, але удар нападника прийшовся у стійку, далі польовий футболіст “міщан” виніс м’яч з лінії воріт. Натомість господарі реалізували свою нагоду. У затяжній атаці Серхіо Агуеро отримав м’яч на ближній стійці воріт та з гострого кута засмутив Аліссона — 1:0.

В середині наступної половини зрівняти рахунок вдалося бразильцю Фірміно, який у порожні ворота заніс м’яч ударом головою після скидки Робертсона. Менше десяти хвилин знадобилося чинним чемпіонам країни аби повернути перевагу і забити, як виявилося переможний гол. Стерлінг у швидкому прориві вивів на оперативний простріл Лероя Сане і німець встановив остаточні цифри — 2:1.

Примітно, що український легіонер “МС” Олександр Зінченко не потрапив в заявку команди.

Також додамо, у таблиці манчестерський колектив зменшив відставання від “мерсисайдців” до 4-х очок — 54 проти 50 (1 і 2 місця в лізі).