manchester-siti-ta-monako-vlashtuvali-perestrilku-v-matchi-1-8-finalu-ligi-chempioniv

"Манчестер Сіті" та "Монако" влаштували "перестрілку" в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

• 13290 переглядiв

КИЇВ. 22 лютого. УНН. У першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів англійський “Манчестер Сіті” на стадіоні “Етіхад” приймав переможця групи Е французьке “Монако”, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.

“Монако” не розгубився після пропущеного гола в середині першого тайму у виконанні Стерлінга і відповів своїми двома до перерви. Відзначилися Фалькао на 32 хвилині і Мбаппе на 40-й.

У другому таймі Фалькао спочатку не забив пенальті, а трохи згодом оформив дубль (61). Проте “Манчестер Сіті” неймовірним чином зумів переломити хід гри і не просто врятував матч, а й забезпечив собі досить комфортну перемогу — багато в чому завдяки Агуеро, на рахунку якого два голи і результативний пас. Також забивали Стоунз і Сане — 5:3.

Примітно, що безпрограшна серія “Сіті” в домашніх поєдинках Ліги чемпіонів становить вже десять матчів.

Нагадаємо, що матч-відповідь відбудеться у Франції 15-го березня.