manchester-siti-bez-zinchenka-zavoyuvav-rozgromnu-peremogu-v-apl

"Манчестер Сіті" завоював розгромну перемогу в АПЛ

• 9784 переглядiв

КИЇВ. 15 січня. УНН. У заключному поєдинку програми 22 туру Англійської Прем’єр-ліги чинний чемпіон країни “Манчестер Сіті” приймав на своєму полі “Вулверхемптон”, передає кореспондент УНН.

Швидкий гол допоміг “міщанам” захопити лідируючу позицію у грі. Лерой Сане увірвався з лівої частини карного майданчику та гострим прострілом знайшов Габріеля Жезуса, якому не склало труднощів забити гол. В середині тайму гостям стало ще важче, оскільки Болі зніс з ніг опонента та отримав пряму червону картку.

Наприкінці тайму на Стерлінгу порушили правила у чужій карній зоні, що призвело до вдалої реалізації пенальті від Габріеля Жезуса. Ближче до закінчення зустрічі капітан “Вулверхемптона” Коаді зрізав м’яч у власну сітку — 3:0.

Зазначимо, що український легіонер манчестерської команди не потрапив до заявки “Сіті”.

Також додамо, “Манчестер Сіті” набрав 53 очки і продовжує гонитву за лідером “Ліверпулем” (53). “Вулверхемптон” з 29 пунктами йде 11-м.