manchester-siti-bez-zinchenka-virvav-pershu-peremogu-v-lizi-chempioniv

"Манчестер Сіті" без Зінченка вирвав першу перемогу в Лізі чемпіонів

• 8142 переглядiв

КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Конкуренти донецького “Шахтаря” за вихід до плей-оф Ліги чемпіонів — “Хоффенхайм” і “Манчестер Сіті”, провели поєдинок другого туру групового етапу, передає кореспондент УНН.

Команди почали гру без розкачки. На першій же хвилині алжирський легіонер німців Ісхак Бельфоділь скористався провалом центральних оборонців чемпіону Англії та відзначився у воротах Едерсона. Проникаюча передача на Сане, який вийшов віч-на-віч з воротарем, та відпасував на Куна Агуеро, закінчилася голом іспанського нападника — 1:1.

Гості грали першим номером, що принесло свої плоди наприкінці баталії. Гравець “Хоффенхайму” Штефан Пош став антигероєм зустрічі. На 87 хвилині австрійський захисник вирішив прийняти на груди та обробити м’яч у своїй карній після прострілу суперника з лівого флангу. Натомість Давід Сільва одразу скористався ситуацією, перехопив ігровий снаряд та з близької відстані засмутив німців, принісши “міщанам” першу звитягу у розіграші нинішньої ЛЧ — 2:1.

Примітно, що українець Олександр Зінченко просидів увесь поєдинок на лаві запасних.

Додамо, що в турнірній таблиці “Манчестер” набрав 3 очки, і залишив “Хоффенхайм” позаду себе (1 бал).