lvivska-energiya-vpershe-v-istoriyi-viborola-superkubok-ukrayini-iz-futzalu

Львівська "Енергія" вперше в історії виборола Суперкубок України із футзалу

• 9567 переглядiв

КИЇВ. 9 вересня. УНН. Дванадцятий розіграш Суперкубку України з футзалу завершилося зустріччю львівської "Енергії" і херсонського "Продексіму", інформує УНН із посиланням на Асоціацію футзалу України.

Зустріч розпочалася з потужного тиску херсонців. Надзвичайно велика кількість небезпечних моментів біля воріт Андрія Пітулі змусила кіпера “енергетиків” рятувати свою команду після ударів Шотурми та Фетька. Натомість, з пострілом Ланка з гострого кута на 4-ій хвилині зустрічі страж воріт львів’ян не впорався. Мінімальна перевага “Продексіма” недовго зберігалася на табло, адже за чотири хвилини першим голом за свій новий клуб на офіційному рівні відзначився Петро Шотурма, який вдало замкнув пас свого екс-партнера за “Ураганом” — Ігоря Корсуна.

Неприємний старт змусив взяти тайм-аут Валерія Легчанова і невелика перерва дуже швидко подіяла. На 10-ій хвилині автором голу став новачок “Енергії” Мар’ян Пелех. Події у зустрічі розвивалися дуже стрімко і на 14-ій хвилині рахунок на табло палацу спорту “Галичина” знову був рівним (2:2). М’ячем відзначився той-таки Пелех, який реалізував передачу Олега Легендзевича і з близької відстані переграв Кирила Ципуна.

За хвилину до завершення тайму “мельники” покарали суперників за не реалізацію. Після передачі Клаудіньо серія з точних пострілів від новобранців команд продовжилася. На цей раз вдалося забити Михайлові Волянюку. Зрештою, на перерву суперники пішли за мінімальної переваги підопічних Карлоса Барбози.

На 34-ій хвилині удар Тараса Кузя заблокував Клаудіньо і м’яч знову відскочив до Віталія Ковальчука. Десятий номер львів’ян зорієнтувався в епізоді і вирівняв ситуацію на табло.

Перемогти у цьому двобої судилося “Енергії”. Радевич розрізав захист суперника точним пасом на Легендзевича і Олег за дві хвилини до завершення матчу вперше вивів клуб з міста Лева вперед.

Херсонці пішли вперед з п’ятим польовим та мали декілька моментів, аби відзначитися, але Фумаса та Корсун свої нагоди не реалізували. Тож, 4:3 на користь команди Валерія Легчанова.

Варто зазначити, що “біло-зелені” з сьомої спроби здобули Суперкубок України, а “Продексім” вдруге поспіль зазнав невдачі у боротьбі за цей трофей.

Додамо, що найбільш титулованими клубами по Суперкубкам України є харківський “Локомотив” — 4 трофеї і донецький “Шахтар” — 3.