liverpul-zavdav-porazki-chelsi-u-tsentralniy-zustrichi-turu-apl

"Ліверпуль" завдав поразки "Челсі" у центральній зустрічі туру АПЛ

• 9296 переглядiв

КИЇВ. 14 квітня. УНН. На “Енфілд” в гості до ФК “Ліверпуль” завітав лондонський “Челсі” у рамках зустрічі 34 туру чемпіонату Англії, повідомляє кореспондент УНН.

У першому таймі варто згадати швидкий випад Вілліана на 30 хвилині, але бразилець завершив момент ударом повз воріт. У другому таймі “мерсисайдці” пожвавішали і забили на 51 хвилині, коли Хендерсон підсік м’яч на дальню стійку, де Садіо Мане залишився самісінький та головою заніс м’яч до сітки. Не пройшло і двох хвилин, як “Ліверпуль” відправив лондонців у нокдаун. Мохамед Салах відзначився вишуканим дальнім пострілом в дев’ятку воріт — 2:0.

Найкращий момент відіграти бодай м’яч втратив Еден Азар. Бельгієць при виході з Аліссоним влучив у штангу.

Отже, “Ліверпуль” з 85 очками очолює чемпіонат і на два бали випереджає “Манчестер Сіті”, який має гру в запасі. “Челсі” йде 4-м — 66 пунктів.