liha-konferentsii-luhanska-zoria-postupylysia-belhiiskomu-hentu-ta-vtratyla-shansy-na-vykhid-do-plei-of

Ліга Конференцій: луганська “Зоря” поступилися бельгійському “Генту” та втратила шанси на вихід до плей-оф

• 24584 переглядiв

Луганська "Зоря" в рамках 5-го туру групового раунду Ліги Конференцій розгромно програла бельгійському "Генту" та залишить змагання після групової стадії, передає кореспондент УНН.

В рамках 5-го туру групового раунду Ліги Конференцій бельгійський "Гент" зустрічався з луганською Зорею. Український клуб розгромно програв з рахунком 4:1.

Бельгійцям вдалося відкрити рахунок на 20 хвилині матчу зусиллями Маліка Фофани. На 49 хвилині українських захисник "Зорі" Арсеній Батагов "зрізав" м’яч у власні ворота, подвоївши перевагу "Генту". Також на 55 та 75 хвилинах матчу Гіфт Орбан та Омрі Гендельман забили по голу, довівши рахунок до 4:0.

На 82 хвилині Денис Нагнойний забив єдиний м’яч "Зорі" в матчі.

За підсумками п’яти турів, "Зоря" посідає 3 місце в групі та втратила всі шанси на вихід з групи.

Нагадаємо

Український "Шахтар" здолав бельгійський "Антверпен" у матчі Ліги чемпіонів. Як повідомили в ФК, Євровесні 2024 року – бути.