lider-apl-virvav-peremogu-u-pivfinalista-ligi-chempioniv

Лідер АПЛ вирвав перемогу у півфіналіста Ліги чемпіонів

• 13496 переглядiв

КИЇВ. 28 жовтня. УНН. Англійський “Ліверпуль” в рамках 10-го туру Прем’єр-ліги здобув мінімальну перемогу над “Тоттенхемом”, повідомляє УНН.

“Шпори” здивували господарів “Енфілда” на 1 хвилині, коли Сон Хин-Мін пробив з дальньої дистанції — м’яч від голови гравця “мерсисайдців” влучив у хрестовину, а далі прилетів до Кейна. Нападник головою переправив у сітку воріт.

В другому таймі господарі зуміли змінити рахунок на власну користь: Хендерсон пцілив на 52 хвилині, а Салах забив з пенальті після порушення правил на Садіо Мане. Таким чином 2:1 і “Ліверпуль” має 9 перемог в 10 баталіях — 28 очок і першу сходинку.

Варто зазначити, що “Тоттенхем” перебуває у другій половині турнірної таблиці. Підопічні Почеттіно розташувалися на одинадцятому щаблі, маючи лише 12 пунктів.

Додамо також, у наступному турі “мерсисайдці” вирушать в гості до “Астон Вілли”, а “шпори” на виїзді зіграють з “Евертоном”.

Нагадаємо, що “Тоттенхем” минулого сезону виступав у 1/2 фіналу ЛЧ.