kolishniy-futbolist-dinamo-oformiv-penta-trik-v-chempionati-singapuru

Колишній футболіст "Динамо" оформив пента-трик в чемпіонаті Сінгапуру

• 11827 переглядiв

КИЇВ. 18 квітня. УНН. Білоруський нападник Андрій Воронков, який нині виступає у сінгапурському "ДПММ", оформив пента-трик у матчі чемпіонату проти "Балестьє Халса", інформує УНН з посиланням на сайт чемпіонату.

Білоруському футболісту вдалося у першому таймі забити двічі, ще 3 м'ячі у сітку суперника були відправлені 30-річним гравцем вже по перерві. Один з 5-ти взяттів воріт Воронков здійснив з пенальті. Гра закінчилася на користь "ДПММ" 7:1.

Примітно, що протягом шести років Воронков перебував на контракті київського "Динамо", але зіграв за клуб тільки один поєдинок. Проте грав за інші клубу з України: "Оболонь", "Кривбас", "Карпати", "Металург" Зп.

Відзначимо, що клуб білоруса лідирує у першості маючи після 5 зіграних матчів 13 очок.