khokeyisti-kremenchuka-rozgromili-kiyivskiy-dzheneralz

Хокеїсти "Кременчука" розгромили київський "Дженералз"

• 10908 переглядiв

КИЇВ. 3 березня. УНН. В 39-му турі регулярного чемпіонату УХЛ ХК “Кременчук” на СК “Айсберг” виграв у київського “Дженералз” — 10:2, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Уже в першому періоді господарі чотири рази розписалися у воротах Євгена Напненко. По разу відзначилися Тимур Гриценко і Володимир Романенко, а дубль на свій рахунок записав Артем Гніденко.

У другому періоді “Кременчук” лише збільшив розрив у рахунку, двічі реалізувавши чисельну більшість. Авторами голів стали Ігор Коваленя та Ілля Коренчук.

Господарі не стали сушити гру і продовжували активно йти вперед і в останні 20 хвилин матчу. У дебюті заключного періоду Георгій Кіча вразив ворота “Дженералз”, на що кияни зуміли відповісти голом капітана Андрія Татаренко. Але і це було не все.
Денис Ісаєнко, Віталій Кірющенков і Максим Слиш довели рахунок до двозначного, а за лічені секунди до кінця Олексій Костюк зумів закинути другу шайбу гостей в цьому поєдинку.

Зазначається, що перемога з великим рахунком “Кременчука”, якому до перемоги в регулярному чемпіонаті залишилося виграти в основний час у “Білого Барса”.

Додамо, що киян чекає ще два матчі з “Витязем” в Харкові.