khk-sent-luyis-prodovzhiv-vigrashnu-seriyu-v-nkhl

ХК "Сент-Луїс" продовжив виграшну серію в НХЛ

• 8284 переглядiв

КИЇВ. 16 лютого. УНН. "Сент-Луїс Блюз" здобули п'яту перемогу поспіль в НХЛ, обігравши в гостях "Детройт Ред Вінгс", передає УНН з посиланням на сайт турніру.

Перемогу "Блюз" приніс гол Івана Барбашева, який став для росіянина другим в сезоні. Друга шайба, закинута Джейденом Шварцем, влетіла вже в порожні ворота.

"Здорово, що за п'ять хвилин до кінця за рахунку 1:0 тренер давав нам грати. Це говорить про його довіру і дозволяє нам прогресувати. Що стосується гола, то спочатку я планував робити передачу, але потім побачив можливість для кидка", - сказав І.Барбашев.

Примітно, що воротар переможців Картер Хаттон втретє за останні чотири зустрічі відіграв на нуль.

Варто відзначити, що "Блюз" виграли шостий з семи поєдинків після того, як Майк Йео на посаді головного тренера змінив Кена Хічкока. Команда розмістилася на 6-й сходинці Заходу (65 очок).

Натомість "Ред Вінгс" програли в п'ятий раз поспіль і займають останнє місце в Східній конференції.

Додамо, що в других поєдинках "Коламбус" здолав" Торонто" 5:2, "Калгарі" завдали поразки "Філадельфії" 3:1, а "Сан-Хосе" поступилися в овертаймі "Флориді" 5:6.