Згідно з інформацією видання, Карлос Гон також запропонував суду відслідковувати його переміщення за допомогою браслета і погодився здати свої документи.
Відзначається, що він готовий надати більш високу суму застави після того, як попереднє прохання було відхилено судом. Крім того, обвинувачений заявив, що оплатить послуги схвалених владою співробітників приватних охоронних підприємств, які будуть за ним стежити.
“Я залишаюся під вартою в пенітенціарній установі протягом 64 днів з тих пір, як мене затримали... Поки суд розглядає мою заявку на звільнення під заставу, я хочу підкреслити, що я буду перебувати в Японії і буду дотримуватися будь-які умови звільнення під заставу, які суд вважатиме виправданими”, — зазначено в заяві Гона.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Карлос Гон незаконно отримав 7,82 млн євро через закордонне спільне підприємство Mitsubishi
Нагадаємо, Карлос Гон і Грег Келлі знаходяться в Токійській в’язниці з 19 листопада, коли вони були заарештовані за підозрою в порушенні японського фінансового законодавства. Конкретно йшлося про те, що Гон міг за сприяння Келлі приховати справжні розміри своєї винагороди в якості голови ради директорів Nissan в період з 2010 по 2015 рік. За даними слідства, задекларована була тільки половина з виділеної йому суми в розмірі близько 10 млрд єн (майже 89 млн доларів). У цій справі заарештованим вже пред’явлено звинувачення.
Потім 10 грудня вони, вже перебуваючи в ув’язненні, були повторно заарештовані за новим підозрою — в тому, що приховали також винагороду в розмірі 4,2 млрд єн (37 млн доларів), виділене Гону в період з 2015 по 2017 рік.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд Франції прокоментував можливе об’єднання Nissan та Renault в одну компанію
Карлос Гон і Грег Келлі свою провину не визнають. У західній пресі зараз помітна критика дій Токійської прокуратури, яка вже понад місяць тримає заарештованих в ув’язненні і відповідно до японської практикою не допускає до допитів їхніх адвокатів.
Раніше прокуратура міста Токіо повідомила, що має в своєму розпорядженні конкретні докази, які спростовують заяви колишнього глави франко-японського автомобільного альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi Карлоса Гона про його невинність.