k-fesenko-vstanoviv-personalniy-rekord-za-pidbirannyami-u-gri-ligi-chempioniv

К.Фесенко встановив персональний рекорд за підбираннями у грі Ліги чемпіонів

• 13632 переглядiв

КИЇВ. 8 березня. УНН. У поєдинку-відповіді 1/8 фіналу баскетбольної Ліги чемпіонів відбулося італійське протистояння — “Авелліно” капітана збірної України Кирила Фесенка приймало “Венецію”, повідомляє кореспондент УНН.

На старті зустрічі центровий збірної України оформив кілька блок-шотів, а також успішно закінчив дві атаки “Авелліно”. У другій 10-хвилинці К.Фесенко порадував уболівальників слем-данком. Така гра “бігмена” не допомагла “Авелліно” у першій половині — 27:40.

У другій частині поєдинку К.Фесенко був кращим серед колективів за підбираннями та продовжував набирати очки. У підсумку українець відіграв 30:55 хвилини за які набрав 12 очок (5/7 двоочкові, 2/8 штрафні), 16 підбирань, 2 блок-шоти, 1 перехоплення при 3 втратах.

Попри такі цифри гравця збірної України “Авелліно” зазнав поразки 68:72 і за підсумком двох поєдинків (49:53 в першому) вибули з боротьби за трофей.

Зауважимо, що показник в 16 підбирань став кращим в кар’єрі К.Фесенка у Лізі чемпіонів.

Додамо, що “Венеція” була одним із суперників южненського “Хіміка” на груповій стадії турніру.

Як повідомляв УНН, у попередньому матчі Ліги чемпіонів та італійської Серії А К.Фесенко також оформляв дабл-дабли.