itf-vstala-na-storonu-arbitra-v-yogo-konflikti-z-serenoyu-vilyams-na-us-open

ITF встала на сторону арбітра в його конфлікті з Сереною Вільямс на US Open

• 7865 переглядiв

КИЇВ. 11 вересня. УНН. Міжнародна федерація тенісу (ITF) зайняла позицію судді Карлоса Рамоса в конфлікті з американкою Сереною Вільямс, який стався під час фінального матчу Відкритого чемпіонату США. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ITF.

У заяві федерації зазначається, що суддя діяв в рамках правил і продемонстрував високий рівень професіоналізму.

По ходу першого сету фіналу з японкою Наомі Осакою 36-річна американка була покарана попередженням за підказки з боку тренера. У другому сеті Вільямс розбила ракетку і отримала штрафне очко, а за рахунку 4:3 на користь суперниці вона вступила в довгу суперечку з арбітром Карлосом Рамосом, звинувативши його в упередженості і сексизмі, за що отримала штрафний гейм. Після турніру за свої дії Вільямс була оштрафована на 17 тисяч доларів.

Фінальна зустріч останнього в сезоні турніру серії Великого шолома завершилася з рахунком 6:2, 6:4 на користь японки Наомі Осаки.

Варто зазначити, що Жіноча тенісна асоціація (WTA) засуджує різне ставлення до чоловіків і жінок в тенісі. Про це йдеться в заяві глави організації Стіва Саймона, яке наводить прес-служба WTA.