goli-chempioniv-svitu-podaruvali-dnipro-1-peremogu-na-starti-upl

Голи чемпіонів світу подарували "Дніпро-1" перемогу на старті УПЛ

• 9712 переглядiв

КИЇВ. 1 серпня. УНН. Новачок елітного чемпіонату України з футболу "Дніпро-1" святкував домашній виграш у першому турі змагань, передає кореспондент УНН.

Головними дійовими особами домашнього матчу із "Олімпіком" стали новоспечені чемпіони світу молодіжної першості Сергій Булеца та Владислав Супряга.

Вже у дебюті баталії, на 2-й хвилині, дніпряни засмутили опонентів – простріл Когута та невдала взаємодія захисника Абубакара з воротарем Пеньковим призвели до голу Булеци. Вже до кінця десятої хвилини контратака господарів допомогла оформити взяття воріт у виконанні Супряги. Більше голів у баталії не відбулося – 2:0.

Додамо, у другому турі "Дніпро-1" буде змагатися із "Зорею", а "Олімпік" продовжить виступи із наступним новачком чемпіонату – "Колосом".