gol-messi-ne-vryatuvav-argentinu-vid-vtrati-ochok-u-gri-vidboru-na-chs-2022

Гол Мессі не врятував Аргентину від втрати очок у грі відбору на ЧС-2022

• 17730 переглядiв

КИЇВ. 4 червня. УНН. У центральній зустрічі змагального дня відбіркового етапу на чемпіонат світу 2022 року між збірними Аргентини та Чилі була зафіксована нічия, повідомляє УНН з посиланням на сайти федерацій футболу збірних.

Обидва голи в матчі були забиті в першому таймі. Спочатку відзначився Ліонель Мессі, який реалізував пенальті. Чилійці відігралися до перерви зусиллями Алексіса Санчеса – 1:1.

Аргентина упустила можливість вийти в лідери групи, з 11 очками команда займає друге місце і поступається одним пунктом Бразилії. Чилі з п'ятьма балами йде шостою. Лідером групи є Бразилія (12 очок в 4 матчах).

В інших поєдинках Уругвай і Парагвай також зіграли внічию (0:0), а Колумбія розгромила Перу – 3:0.