gol-malinovskogo-dopomig-atalanti-perervati-peremozhnu-seriyu-latsio

Гол Маліновського допоміг "Аталанті" перервати переможну серію "Лаціо"

• 9942 переглядiв

КИЇВ. 25 червня. УНН. У центральній зутсрічі 27 туру італійської Серії А в гості до "Аталанти" Руслана Маліновського завітало римське "Лаціо", передає кореспондент УНН.

Старт протистояння вдався гравцям римлян, які на 11 хвилині передували з перевагою у два голи. Спочатку простріл від Хоні супроводжувався зрізкою м’яча у власні ворота Де Рона. Після цього Мілінковіч-Савіч відзначився ефектним дальнім ударом — 2:0.

Згодом клуб з Бергамо почав створювати небезпеку біля воріт “орлів”. Варто згадати гострий удар низом від нашого Маліновського. На 38 хвилині Госенс з навісу Хатебуру відзначився голом головою.

В середині другої половини Маліновський оформив гол, який став окрасою матчу — лівою ногою потужно надіслав м’яч під поперечину воріт. Перемогу “Аталанті” приніс гол Паломіно, який на 80 хвилині скористався помилковим виходом з воріт Томаса Стракоши — 3:2.

Додамо, “Аталанта” набрала 54 очки та зберігає 4-ту сходинку. У “Лаціо” перервалася серія із 4-х поспіль виграшів. Клуб залишився з 62-ма — 2-ге місце.