gerta-zavdala-pershoyi-porazki-bavariyi-u-sezoni-bundesligi

"Герта" завдала першої поразки "Баварії" у сезоні Бундесліги

• 8038 переглядiв

КИЇВ. 29 вересня. УНН. На газоні “Олімпійського стадіону” у Берліні команда-господарка “Герта” приймала “Баварію” у центральному поєдинку 6-го туру Бундесліги, передає кореспондент УНН.

Попри значну перевагу чинного чемпіона (70 відсотків володіння м’ячем, 25 проти 6 ударів) на велику перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь берлінців, який протримався до підсумкового свистка арбітра.

Боатенг збив опонента у власній карній зоні в середині 45-хвилинки за що арбітр назначив 11-метровий. Ібішевіч успішно розвів м’яч з воротарем — 1:0. “М’яч у роздягальню” мюнхенці пропустили з лівого флангу штрафної в яку потрапив Лазаро і Дуда — австрієць асистував, словак забивав.

Отже, 2:0 і “Баварія” зазнала першої поразки. Наразі обидві команди на вершині турнірної таблиці — по 13 очок.

Зазначимо, що у випадку перемоги “Боруссії” А або “Вердера”, “Баварія” втратить першу сходинку.